Realizacja projektu wnętrza apartamentu na 27. piętrze od b3Design

Biel, szarości i drewno – to one królują w projekcie wnętrza apartamentu na 27. piętrze. Koncepcja przestrzeni o zdecydowanej, lecz bezpretensjonalnym designie, to dzieło pracowni B3Design.

Główna architektka i zarazem założycielka pracowni B3Design Studio Aranżacji Wnętrz Dorota Borkowska nie po raz pierwszy zauroczyła nas kameralnym wzornictwem zaproponowanym w bardzo dobrym stylu. Szarości i drewno to coś, co projektantka lubi najbardziej, o czym przekonała nas w swoim ostatnim projekcie nowoczesnego mieszkania z cegłą w tle. Także tym razem we wnętrzach apartamentu na 27. piętrze architektka pozwala na subtelny romans szarości i naturalnego drewna, uzyskując tym samym przyjemny dla oka efekt końcowy.

Mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze apartamentowca mierzy 85 m2. Inwestor postanowił rozpocząć remont mieszkania od zaprojektowania strefy dziennej o powierzchni 35 m2. Właśnie ta przestrzeń powierzona została architektce. Zdecydowany i posiadający jasno określoną wizję Inwestor precyzyjnie określił swoje potrzeby względem mieszkania, a także materiały, jakich oczekiwał we wnętrzu.